Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Édesanyámnak ki kellet húzni...

Édesanyámnak ki kellet húzni a jobb felső 1-t. Nem lehet támogatást igényelni vagy nem-e fizeti a TB?

Figyelt kérdés
Nagyon bántja ez sokszor sír emiatt. Olykor erősen fáj neki. Előre is köszi.
2008. ápr. 27. 10:28
 1/2 anonim ***** válasza:

A fogpótlást én úgy tudom, hogy semmilyen körülmények között nem támogatja a TB. Ettől függetlenül lehet nekik kérvényt írni, alátámasztani (pszichológiai és hasonló vizsgálatokkal), hogy miért lenne szükséges, azonban én kétlem, hogy kapnátok rá finanszírozást.

Meg talán időben is egyszerűbb összespórolni azt a 100e Ft-ot, mint végigcsinálni a procedúrát, amit a TB kérne.

2008. ápr. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az a szabály, hogy ha a körzetileg illetékes fogorvoshoz mész, akkor a húzás, illetve a fogmegtartó kezelések (tömés, gyökérkezelés) ingyenesek. A pótlás már pénzbe kerül.


Csak nálunk pl. a körzeti nem rendel, csak félnapokat, éshát mikor durranjon be az ember feje, ha nem szombat este, úgyhogy nekem kb. éjfélkor húzták, pest egyetlen nonstop rendelőjében 18e ftért. (legalábbis ez volt az egyetlen, amit a neten találtam)

2008. ápr. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!