Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szájsebészt keresek Kecskeméte...

Szájsebészt keresek Kecskeméten vagy Szolnokon! A ki nem nött bölcsességfogamat kellene sürgősen kivenni, köszönöm a segítséget! Igaz, hogy a kecskeméti szájsebészeten 3 napig kell bentmaradni egy bölcsességfog húzásnál?

Figyelt kérdés
2009. júl. 2. 23:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia!Engem egyszer küldtek be a szolnoki szájsebészetre,gyökér kezelni kellett volna a fogam. Erre az egyik doki kihúzta.(nem bölcsesség fog volt)Szörnyen paraszt volt. Ráadásul le sem fertőtlenítette a sebet, és begyulladt az egész.Szóval nekem nincs jó tapasztalatom. Sajnos azt nem tudom,hogy bent kell-e maradni. Én anno megúsztam egy íny leégetéssel.
2009. júl. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mondok jobbat. Igaz, hogy Pest és utazni kell de maga a művelet nálam kb 45 másodpercig tartott és annyit sem éreztem, mint egy tömésnél. A nővérem fogorvos, ő ajánlotta a csávót és én sem pesti vagyok de inkább beutaztam, ráadásul nem is kért sok pénzt. Ha érdkel írj ide és kikeresem az elérhetőségét. Ja, és egy darabokra tört fogamat is ő húzta ki, az is kb 2 perc volt és nulla fájdalom. A váróban viszont ültem vagy másfél órát, mivel nem a magánrendelőjébe mentem. Mindez 5 ezer forintba sem került. Igazán baráti szerintem és őszintén ajánlom, főként hogy a családi fogorvos miatt én idegenkedek az "állami" fogászati rendeléstől.
2009. júl. 3. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Annyit elfelejtettem mondani még, hogy ennek is keményen paraszti a stílusa de kiváló szakember, a munkájában korrekt és ez a lényeg.
2009. júl. 3. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szia! Nagyon szépen megköszönném, ha meg tudnád adni az elérhetőségét!!! Az az igazság, hogy rettenetesen félek mindenféle fogászati kezeléstől, szívtelen dokiktól, ráadásul nem szeretném egy éjszakára sem itthon hagyni a 13 hónapos kisfiam.

Előre is köszönöm!

2009. júl. 3. 15:06
 5/6 anonim ***** válasza:

Dr. Bódi Tibor szájsebész. 1046 Budapest Görgey A. u. 30.

061 3694 777/1668

Ez egy Kórházi rendelő, tehát kéne beutaló valami fogorvostól vagy hívd fel a fickót és beszéld le vele. Magánrendelője is van de gondolom az nagyon drága mulatság. Bár egy húzás annyira tlán mégsem sok. És mégegyszer mondom, semmit, de egyáltalán semmit nem éreztem egyik esetben sem, amikor nála jártam, emiatt odáig fajultam, hogy egy teljesen egyszerű foghúzás miatt is inkább megyek hozzá, mint a fogorvoshoz:)

2009. júl. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!!!
2009. júl. 5. 12:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!