Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Átlagosan mennyi ideig kell...

V123456 kérdése:

Átlagosan mennyi ideig kell hordani az állandó fogszabályzót?

Figyelt kérdés
Nekem fél éve van fogszabályzóm felül, és mától van alól is. Az a kérdésem, hogy egyszerre veszik vajon le alól és felül is? Felül már teljesen helyrejött és alól nem állnak nagyon rosszul a fogaim. Kb. mikor fogják ,levenni mindkét fogszabályzót? 14l

2012. máj. 22. 11:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Másfél, két év.
2012. máj. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1,5-2 év utána pedig kb 2-3 év éjszakai kell,ohgy hordj ha eredményt akarsz.
2012. máj. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem elég rosszul álltak a fogaim, nekem majdnem 5 évig volt fent, de ha neked már most szépek, akkor biztos nem lesz már sokáig fent. De még min. fél évig biztos fent kell lennie a felsőnek is, hogy rögzüljenek a fogak, és utána éjszakait kell hordani majd, ahogy előttem is írták.
2012. máj. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2012. máj. 22. 12:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Látom a kérdés dátumát, 2012. Nekem abban az évben július 18-án tették fel és még most is fenn van, most volt 4 éve. Hordanom kell még vagy fél évig, a doki szerint kb márciusban leveszi végre. Nem mindenkinek ilyen hosszú a folyamat. Tesóm pl csak 10 hónapig hordta, unokatesóm 1 év 7 hónap, barátnőm 2 év 3 hónap. Nagyon rosszul esett, mert mindenki utánam kapott fogszabályzót és nekik mégis hamarabb levették. 16 vagyok, majdnem 17. Az általános iskolai tablófotón bezárt szájjal mosolygok, koszorúslányként is vassal villogtam. Szóval kinek hogy, de nekem nagyon hosszúra nyúlt már ez a folyamat.
2016. júl. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!