Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerintetek hogyan lehetne...

Szerintetek hogyan lehetne pótolni ha lent csak az első kisörlőm van meg alul és utána csak a bölcsességfog?

Figyelt kérdés
Itt lehetne rögzített hidat vagy csak kivehetős jöhet szóba? lécci írjatok köszi
2012. máj. 19. 17:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Az egy nagyon hosszú híd lenne, aminek nem túl jó az alátámasztása, tehát valószínű, hogy idővel eltörne. Én egy kivehető részleges fogpótlást javasolnék oda, vagy ha van pénzed, egy implantátumot kellene beültetni a 6-os fog helyére legalább.
2012. máj. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Így van, ráadásul a bölcsességfog elég ritkán használható pillérnek...
2012. máj. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Majd megkérdezem a fogorvosomat is! Bár nem nag
2012. máj. 19. 18:11
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem nagyon szeretnék kivehetőset sztem fiatal vagyok még hozzá még csak 22 éves vagyok! Mindegy azért köszi hogy írtatok
2012. máj. 19. 18:11
 5/7 anonim ***** válasza:

Tényleg a legjobb megoldás legalább 1 implantátum lenne. Csak kérdés, hogy van-e elég csont hozzá, vagy pótolni kell.

Melyik fogadat mikor húzták ki?

2012. máj. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajnos már két éve nincs ott fogam mind a 3 om ínyig letört és ki kellett húzni meg be is gyulladtak nem volt menthető! Igen az lenne a jó de az elég drága mulatság lenne!
2012. máj. 19. 19:22
 7/7 A kérdező kommentje:
Amúgy a 7es fogam helyére nőtt ki a bölcsességfog! De sztem sem igen lehetne rögzítve pótolni meg ferdén is van kinőve!
2012. máj. 19. 19:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!