Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 10 éve végeztem fogtechnikuské...

10 éve végeztem fogtechnikusként, de úgy alakult, hogy teljesen más területen dolgoztam. Vissza lehet kerülni a szakmába?

Figyelt kérdés
Van egy csomó papírom, de ez az egyetlen szakmám amivel külföldön is simán tudnék boldogulni, vagy bárhová menni. Viszont kiestem belőle sajnos, de úgy érzem, hogy vissza tudnák rázódni, és az akkori hülyeségeimből, meg az azóta eltelt munkatapasztalataim miatt is egészen más lenne a hozzáállásom. Valaki volt már hasonló helyzetben?

2012. ápr. 16. 14:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem kérj meg egy maszek fogtechnikust, hogy hadd dolgozhass mellette, hogy újra fel tudd venni a ritmust, és megtanuld az újabb eljárásokat, a porcelánozást.
2012. ápr. 17. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Na igen, ez meg a másik, hogy annakidején ezt nem tudtam megtanulni, mert erre nem volt lehetőségem, és ez a szakma is ugyanolyan telített mint mindegyik.
2012. ápr. 17. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!