Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Létezik olyan fogszabályzó,...

Létezik olyan fogszabályzó, ami le tudja hozni a felső szemfogat?

Figyelt kérdés

2012. márc. 28. 13:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezert kapta a nevet, "fogszabalyzo"! Ha van alatta fog, akkor azt kihuzzak, es igy fogjak elerni, hogy az "eredeti" helyere keruljon pl.
2012. márc. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Még akkor is le tudják hozni, ha hosszában fekszik az ínyedben, a maradó 3-sod.
2012. márc. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Nekem ugyanez volt, kihúzták a tej szemfogamat és a másikat, ami a szájpadlásomon nőtt szépen lehúzták a helyére fogszabályzóval. Kb 2 évig volt fogszabályzóm és nem fájdalommentes a procedúra de megérte :)
2012. márc. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nekem 1 éve van fogszabályzóm, és fájdalmas ugyan de egészen jó hatásokat lehet elérni ;)
2012. márc. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Jason Becker ***** válasza:

Helomail: XD!


Egyébként valóban megéri, én biztos vagyok benne. Nekem a szüleim sajnos nem figyeltek kellően és nem volt fogszabályzóm, és most felnőttkorban szívok. Pl. mind a négy bölcsességfogam vízszintesen nőtt és sosem fog kibújni...csak kiműteni lehet :(

Azt mondta a doki, hogy ne nyúljunk hozzá, ha nem muszáj...:(

2012. ápr. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Fogszabályzásnál az eleje a legfájdalmasabb, meg amikor az ívet cserélik erősebbre.
2012. ápr. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
persze,nekem is azért van fogszabim:))
2012. ápr. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat nagyon! :)
2012. ápr. 5. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!