Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyi idő felrakni 1 fogszabá...

Mennyi idő felrakni 1 fogszabályzót? (nem a fel helyezés, hanem teljes megcsináltatása)

Figyelt kérdés
Hónapok, v hetek?, mert 4 hó múlva 18 leszek és még kaphatok kedvezményt gondolom, van 1 lyukas fogam, azzal számolva kb. meg mivan ha még 17 évesen felrakják és 18 leszek akk az ár hogy működik?
2012. márc. 25. 15:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez az orvostól függ. Ahol kezdtem, és szerettem volna fogszabályzót csináltatni, azt mondták addig nem csinálják meg amíg nem lesz rendbe az összes fogam. ( ez alatt azt értem hogy tömés, és a sárga foltok leszedése ) Amilyen nehéz időpontot találni ez évekig húzodhatott volna. Aztán átmentem másik fogorvoshoz. Másnap felis rakta a fogszabályzót. Szóval ez orvostól függ szerintem. Meg attól is hogy ahol a fogszabályzót csináltatod ott tömik-e a fogad. Szóval nekem 1 nap volt..meg is lepődtem :)
2012. márc. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez tényleg a dokidtól függ. Nekem is 1 napig tartott az egész felhelyezési procedúra. Délelőtt elmentem fogröntgent csináltatni, ő megnézte, közben lenyomatot vett tőlem, és délután már fent is volt a fogszabályozóm.
2012. márc. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem két hét volt,ki kellett húzni 2 fogam...:D de amúgy egy nap lett volna
2012. ápr. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!