Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit lehet tenni a fájós...

Mit lehet tenni a fájós foggal (már gyökérkezelt és nem fájhatna)? Van rá valamilyen természetgyógyászati mód?

Figyelt kérdés
2007. aug. 5. 10:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokan még mindíg, nem csak dédapáink, dédanyáink a házipálinkára esküsznek!!
2007. aug. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Sokat nem lehet tenni, régen is szenvedtek a fogfájással.

Menj el mégegyszer orvoshoz, és ő végérvényesen megoldja a kellemetlen problémát...

2007. aug. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Gyökérkezelés után még fájhat a fogad,persze kevésbé,mint kezelés előtt.Türelem,Cataflam.Ha nem csökken 4-5 nap után sem,menj vissza fogorvosodhoz.A fájós fog körül is alaposan tisztítsd az ínyt.Kívűlről jegeld.
2007. aug. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem nem igazán fájhatna a gyökérkezelt fog!Én már ezzel póruljártam egyszer!Ciszta volt az állkapoccsontomon,pont a gyökér felett!Fájt,de én is azt hittem,hogy a fogam,pedig idegkezelt volt és az orvos mondta,hogy nem fájhat!Hát nem is az fájt...Végeredményül elveszítettem azt a fogam...
2007. aug. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Én nagyon tudom ajánlani neked a szegfűszeget! Pár darabot(először próbáld ki eggyel) elrágod nagyon fog csípni és elég erős az íze de ez jobb mint egy fájdalom csillapító.. Ha egy nem használ és még van erőd próbára akkor próbáld ki kettővel de az anyukámnak is ez volt nagyon sok mindent próbál és ez meg a pálink hatott.. De ha esetleg nem hat akkor én is a cataflam-ot ajánlom (vízben oldódo) az gyorsabban hat... remélem tudtam segíteni...
2007. aug. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A válasz egyszerű!! Menj vissza a fogorvoshoz! A gyökérkezelt fog is fájhat, vagy legalábbis a mellette levő íny begyulladhat, az is érzékeny lehet. Nekem pl egysze letörött, az is fájt. Szal irány a fogorvos, addig is lehet a fájdalmat csillapítani a fentebb leírtak szerint.
2008. jan. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!