Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogtömés után mikor lesz...

Fogtömés után mikor lesz olyan a fog mint "régen"?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy nem fáj, és normálisan lehet vele enni. Nekem csütörtökön tömték be, aznap este iszonyatosan elkezdett fájni, de reggelre elmúlt. Azóta nem bírok enni azon az oldalon,mert nagyon érzékeny lett a fogam, minden kis ingerre elkezd fájni. A tömés előtt nem fájt így, és normálisan tudtam enni.
2012. febr. 25. 16:59
 1/3 anonim válasza:
holnap menj vissza a fogorvoshoz, mert ez így nem jó! Még ha érzéstelenítőt is kaptál, tömés után pár órával már nem szabadna érezned semmit
2012. febr. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elvileg már másnapra el kellene múlnia a fájdalomnak, ha nem bírsz ráharapni, akkor valószínű mély a tömés, talán gyökérkezelni kell, menj vissza a fogorvoshoz.
2012. febr. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen kaptam érzéstelenítőt is, de már akkor is fájt. köszönöm a válaszokat. Akkor visszamegyek a fogorvoshoz.
2012. febr. 25. 17:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!