Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsesség fogat minden...

Bölcsesség fogat minden esetben ki kell húzni? Mekkora az esélye, hogy fájni fog?

Figyelt kérdés
Most kezdett kibújni az első bölcsességfogam, és félek, hogy fájni fog :S Anyumnak mindegyik bölcsesség fogát ki kellett húzni, mert úgy nőtt, hogy nem fért már el. Eddig nekem kb csak a negyede bújt ki, egyáltalán nem fájt, ma vettem észre, de gondolom már napja elkezdett kibújni. Ha eddig nem fájt az jó jel ugye? Ezek után várhatom, hogy a közeljövőben a másik 3 is ki fog jönni?
2012. febr. 17. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem mind a négy kinőtt, de nem volt rá szükség, hogy bármelyiket is kihúzzák. Nem is fájt egyik sem.
2012. febr. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nekem elég szük a szám ennyi foghoz, de kijött mind a négy igaz kb 2 évig nött és félévente begyulladt. de azt lehet kezelni.

azota nem fáj viszont én a két fölsöt kihuzattam mert lyukasak lettek,mivel elég nehéz hozzáférni kefével.még furni se nagyon lehet igy.meg állandoan ráharaptam velük a számra.maga a huzás egyáltalán nem fájt.a doki meg tök ügyes volt mert alig látszott ki a fogam,ö mégis ki tudta szedni. persze utána egy hétig minimum fájt a helye.

2012. febr. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Még olyan kérdésem lenne, lehet hogy butaság, de amiatt késhet a mensim, hogy elkezdett nőni a bölcsességfogam?
2012. febr. 17. 20:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy lenne köze hozzá, a menzesz hormonális dolog.
2012. febr. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!