Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tudtok ajánlani valamit? Fontos

Tudtok ajánlani valamit? Fontos

Figyelt kérdés

Sziasztok! Együtt v oltam egy fiúval, akinek vérzett az ínye. 2 hétre rá nekem is jelentkeztek problémák az ínyemmel, begyulladt, fájt, ha ettem vérzett, fogmosáskor vérzett, ha hozzáértem akkor is vérzett, majd elmentem fogorvoshoz. A fogorvos mondta hogy 3%os hidrogénnel öblítsem, míg le nem lappad, és menjek el hozzá ismét, hogy leszedje a fogkövemet. Nos, ez megis történt. Elmúlt, de két hétre rá ismét visszajött, feltehetőleg azért, mert még mindig együtt voltam azzal a fiúval, de direkt rákérdeztem a fogorvosnál, hogy ezt elbirtam-e kapni, ő erre azt mondta, hogy nem.

Két hétre rá ismét előjött, majd ez addig folytatódott, és beszéltem barátomnak az ex-vel akinek szintén inygyulladása volt. Kapott is rá kenőcsöt, amit ideadott nekem, mert neki bevált. De nekem nem használ, szódabikarbónával is öblögetem, de félek, hogy ez sem fog használni. Fogkövemet eltávolították, naponta mosom a fogam, naponta kenem, és most 2 napja szódabikarbónát is használok. Bár előtte is használtam, meg öblögettem a hidrogénnel, de ahidrogén sem segített már semmit. Mit tanácsoltok? Nektek volt ilyenetek? Nekem már nagyon rossz, és olyan kellemetlen szagú az ínyem ismét, mintha "rohadn.a", vagy nem tudom. Bár exem barátnője is ezt mondta, hogy neki is ilyen volt, de nem ilyen durván..:(


2012. febr. 17. 00:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne legyel egyutt azzal a fiuval. Esetleg beszeld meg vele a problemat es o is elmehetne fogorvoshoz.Neki is apoltak a fogai? Hany evesek vagytok?
2012. febr. 17. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én már nem vagyok együtt vele január közepe óta. Tehát az a probléma, hogy ismét a közelembe kerüljön, nem áll fent. 18 éves vagyok.
2012. febr. 17. 01:25
 3/5 anonim ***** válasza:

Elozo vagyok.

Probald meg hogy egy darabig nem csak reggel-este, hanem minden kajalas utan fel oraval mossal fogat. A szodabikarbonat szerintem ne hasznald mert karositja a fogzomancot. Esetleg sokat oblogess szajvizzel.

2012. febr. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 bobye26 válasza:

Szia! Ugyan ez volt a problémám. Végigolvastam minden fórumot, és mindent megcsináltam amit találtam:

-fogkőleszedetés

- napi 3000mg C vitamin

- napi 50mg q10

- paradontax fogkrém

- paradontax szájvíz

- cserszömörcés szájvíz

- legpuhább fogkefe


Természetesen semmi nem használt. Ekkor már kezdtem feladni, de este eszembe jutott, hogy kipróbálom a bioptron lámpámat (szerencsére közepes van színterápiával). Beleraktam a zöld színű lencsét, és nyitott szájjal világítottam 10 percig. Reggel felkeltem, és azóta akármit csinálok vele, nem vérzik. Ha teheted próbáld ki! :)


Remélem tudtam segíteni!

2012. febr. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen: ) ÉS ezt a lámpát hol lehet venni?
2012. febr. 29. 18:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!