Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kinek tömtek már fogat fogfúrá...

Kinek tömtek már fogat fogfúrás nélkül?

Figyelt kérdés
Állítólag - Carisolv - géllel feloldják a szuvas részeket utána m eg betömik és nincs fúrás. Ez tényleg így van? És mennyire hatásos?
2009. jún. 2. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
ez érdekes... nekem nem, de nem is bánom, biztosabbnak érzem ha tudom, hogy kifúrják:D
2009. jún. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenről már én is hallottam, sőt ózonnal is kezelnek szuvas fogakat. De ezt nem lehet megtenni mindig. Pl. nagyon szuvas fogaknál, vagy körbeszuvasodott töméseknél már nem működik.
2009. jún. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kicsi, kezdődő szuvasodásoknál működik, mélyebb lyukaknál nem lehet megúszni fúrás nélkül.
2009. jún. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nos, kainek rossz foga van, ki kell csiszolni előtte, mert a tömés alatt romlik, akkor nincs értelme tömni. aki lézerrel szedeti ki a rossz részt, persze annak nem kell fúrni, de vidéken ilyen módszert nem alkalmaznak és nagyon drága, amúgy fájdalom mentes gondolom, nem kell hozzá injekció.
2009. jún. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!