Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Éjszakai fogszabályzó milyen...

Éjszakai fogszabályzó milyen esetekben ajánlott? Használ?

Figyelt kérdés
És a levehető fogszabályzó mennyire hatékony? Nekem megfelelne,ha csak akkor használnám ha itthon vagyok és ugye éjszaka is. 16 éves leszek,de nagyon zavar a fogam ..
2012. febr. 7. 14:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

hehe. én is így akartam hogy mindenkor használom csak a suliba ne kelljen, aztán rájöttem hogy nem tudom elkerülni így maradt az elfogadás. és már rajtam van 1 hónapja


nem tudjuk mekkora a torlódás, de 16 évesen már csinálhatsz bármit éjszakaival ált nem érhető el vele a kívánt eredmény

2012. febr. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
úgy van ,h középen van a két fogam és az azt követő között van nem kicsi rés.. szóval nemtudom mi legyen,és egyébként milyen árban van egy éjszakai vagy nappali? és köszönöm válaszod:)
2012. febr. 8. 15:48
 3/11 anonim válasza:
Én is olyat akartam mert féltem hogy kicikiznek. Én 14 vagyok és már 6napja rajtam van egy rögzített fogszabályzó, azt nem lehet elkerülni ha azt mondja a doki hogy olyat kell hordanod, vagy azt mondod hogy inkább nem szeretnéd hordani, nézd a jó oldalát, utána szép mosolyod lesz! Ez csak fél év vagy másfél kb, de a szép mosoly életre szól! ;) De lehet hogy csak éjszakait kell, ezt csak egy fogorvos tudja megmondani! Remélem úgy lesz neked, ha már nekem nem úgy lett! Sok sikert hozzá! :)
2012. febr. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az éjszakai max 6-10 éves korig használ valamit is. Utána már felesleges megcsináltatni..:/ Nekem is ez volt, hogy 10 évesen kaptam éjszakait, 4 évig hordtam, de semmi változás. Állandót kaptam, ami már 6 hónapja fent van, és máris sokkal-sokkal szebbek a fogaim.. Ha nagyon zavarnak a fogaid azt mondom, hogy vállald be az állandót. Eleinte én is nagyon féltem, de már azóta régen megszoktam.:)
2012. febr. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Az éjszakai csak korigál nem hozza teljesen rendbe csak valamennyit igazít rajta és meg van annak az esélye hogy visszaállanak a fogaid(nagyobb eséllyel mintha rögzitett fogszabályzóval)
2012. febr. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:) árakat tudnátok írni? és van olyan típusú,ami nem annyira látszik ?tehát ami a rendes fogszabályzó és a láthatatlan között van ,tehát látszik de nem feltűnő..
2012. febr. 10. 17:39
 7/11 anonim ***** válasza:

sztem egy 100asból megúszod esztétikaiból alsó felsőt, nekem 225ezer volt 18 évesen sztkba(felül porcelán alul fém)

szal csak tipp volt

2012. febr. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
a sima, hagyományos fém 120ezrtől kezdődik kb (legalábbis Kecskeméten), a porcelán 150 és a zafír 190ezer. Viszonyításképp írtam az ottani árakat, persze ez nagyon hely- és dokifüggő is.
2012. febr. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat . Még azt szeretném kérdezni,hogy hogy van az ,hogyha valakinek egészen kis hibája van és mégis legalább egy évet kell hordania... és nekem akinek rés van a fogaim között meg sem merem kérdezni a dokit..

Lehet hülyeség: de nem úgy van ,h akinek rá van nőve az egyik foga másikra annak több idő,mint akinek rés van közötte.. (vagy csak szeretném ,h így legyen?)

2012. febr. 13. 16:45
 10/11 anonim válasza:

18 év alatt van támogatás a fogsazbályozóra, csak 18 év után iylen drága.

A sima fogszabályzó 30 ezer forint körűl van.

2012. febr. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!