Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tudnátok olyan fogkrémet...

Tudnátok olyan fogkrémet ajánlani, ami tényleg fehéríti a fogakat?

Figyelt kérdés
2012. febr. 2. 12:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Én már vagy 4 éve ezt a márkát használom: [link] ebből is a dohányosoknak valót, de a Hollywood Weiss-t is próbáltam már. De az első nekem jobb. Szerintem nagyon jó. Hiába dohányzok, kávézok fehér a fogam. Sokan meg is jegyezték már, hogy milyen szép fehér. Egyébként hamar látszik a különbség, pontosan nem tudom mennyi időre van szüksége, ha jól emlékszem azért már 2 hét után észrevehető volt a változás.

Remélem tudtam segíteni.

Minden jót!

Üdv: Betti

2012. febr. 5. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm,segítettél! Azt még meg tudnád mondani hol tudom beszerezni ezt a fogkrémet? Előre is köszönöm! :)
2012. febr. 6. 19:38
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én a miskolci Tesco-ban szoktam venni. De előfordult már, hogy rákérdeztem a gyógyszertárban (mert pont ott voltam) és volt. De igazából nem szoktam figyelni, de szerintem nagyobb üzletekben biztos van.

Örülök, hogy tudtam segíteni.

Betti

2012. febr. 7. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ezt én is kipróbálom, köszi! Egyébként ha nem dohányzok, akkor is fog használni a kék fajta - dohányosoknak való?
2012. febr. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy használ. A párom is a kéket használja (miattam), pedig ő nem dohányzik. De akár a pinket is kipróbálhatnád, arra nincs ráírva, hogy dohányzóknak. De szerintem van olyan jó.
2012. febr. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szuper! Meg fogom nézni áruházakban,meg patikában! Nagyon köszönöm!!!
2012. febr. 7. 21:26
 7/8 anonim ***** válasza:

Huhú, én is nagyon köszönöm Betti!! :D

Esetleg nincs ennek valami rossz mellékhatása (pl.: fogzománc károsodása,stb.)?

17/F

2012. febr. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia! Kíméletesen tisztít és fehérít. Nekem bevált.Azt olvastam valahol róla, hogy erősíti a fogzománcot és Nátrium-monofluorfoszfát tartalma miatt a fehérítés mellett segít a fogszuvasodás kialakulását is megakadályozni.

Betti

2012. febr. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!