Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » NAGYON NAGYON FÁJ A FOGAM!...

NAGYON NAGYON FÁJ A FOGAM! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

mindjárt elájulok úgy fáj,pont most vettem be fájdalomcsillapitot de esküszöm csak jobban fáj tőle,az egész állkapcsom sajog,nagyon fáj,bármi ötlet amivel elmulaszthatom??

ijenkor már nincs fogorvos se semmi :(


2012. jan. 13. 20:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%
fogorvosi ügyelet van - háziorvosi is
2012. jan. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
hát most tuti nemtok,elmenni,az gáz ha már úgy fáj hogy egyszerűen nem érzem a szám?
2012. jan. 13. 20:30
 3/14 anonim ***** válasza:
61%
ugyeletes gyogyszertarban tudsz esetleg catalan-t venni az tuti kiveszi!
2012. jan. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 bánomisén ***** válasza:
100%
Minden fájdalomcsillapítónak kell egy kis idő, amíg hatni kezd. Mit vettél be?
2012. jan. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
61%
Ha lyukas a fogad akkor tegyél bele fájdalomcsillapítót.
2012. jan. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
voltaren dolo-t vettem be,egyenesen kibirhatatlan a fájdalám már,ha nem múlik el 10 percen belűl mentőt hívok!
2012. jan. 13. 20:42
 7/14 anonim válasza:
100%
Nekem anno mikor fájt a fogam én algopyrint tettem a lyukas fogamba , szinte azonnal elmúlt a fájdalom.
2012. jan. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

SPEDIFEN!!!Akár rögtön megvehetnéd a 600-at is.Az a legerősebb,férjem erre esküszik,én flektort szoktam inni,de az vényköteles :(

SPEDIFEN NEM!Sajnos már a tesco-s alma patikák is zárva,de holnap vegyél 1000-1200 ft és gyulladáscsökkentő.Ha most van otthon kamilla teátok,azzal öblögess.De tényleg van fogorvosi ügyelet is ilyenkor.

Nekem még a hideg vizes borogatás is szokott segíteni.

Próbáld ki!

Hívhatod az ügyeletet is ,ha nem tudsz most fogorvosi ügyeletre menni,ő is ír ki neked augmentint,és cataflamot.

Sima langyos vízzel is öblögetheted óvatosan,JOBBULÁST NEKED!

2012. jan. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
köszönöm,várom anyámat hogy haza jöjjön és megyünk is!
2012. jan. 13. 21:23
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

akkor szokott ennyire fájni, ha gennyes a foggyökérnél, s a nyomás a gázoktól már hatalmas, amit a baktériumok termelnek. ugyanilyen fájdalmat éreztem múltkor. ilyet még életemben nem éltem át. miuitán kifúrták, pakk, el is múlt rögtön. Kiszabadultak a dolgok.

De semmilyen gyógyszer nem hatott természetesen. nemtudom, neked valószínűsíthetően a lyuk miatt fáj, azaz biztos? tudod hogy honnan ered, és ott lyuk van?

Akkor meg elérhette az idegeket..

2012. jan. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!