Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hetek óta fáj fogmosáskor a...

Hetek óta fáj fogmosáskor a bölcsességfogam. Meddig fog ez tartani? Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 11. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Nézed meg fogorvossal.
2012. jan. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fogorvos
2012. jan. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Fogorvos!Elég komoly bajok lehetnek,akár rámehet az ízületeidre is...semmit érő fog,és csak a baj van vele.

Én tudom,szerdán megyek húzatni :O

2012. jan. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Corsodyl!

Ha nincs nagy baj, csak épp kinőtt, és elfertőződött, vagy pl. nekem sültkrumpli szokta felsérteni, napi 2x fogmosás után 2-4 nap alatt teljesen elmulasztja.

Ha max 1 hét alatt nem hat, akkor csak fogorvos segíthet.

Ha hatott, hosszú távon elszíneződést okoz, úgyhogy amég nincs tünet Listerine, az olcsóbb is.


Tényleg rámehet izületre meg szívre is akár, de a fogorvos a szájhigénét nem pótolja, csak elküld hogy többet moss fogat, meg ne egyél közbe, ami ha nem tartod be, azért rossz, ha meg igen, azért.

2012. jan. 19. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A fogam növekedésben van, minden étkezés után mosok fogat, esténként használok fogselymet+Listerine-t is. Fogmosáskor még mindig fáj. :( (Már kértem időpontot fogorvoshoz.)

2012. jan. 19. 01:29
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor amég gyulladás van, addig próbálj Corsodylt használni, az speciálisan erre van! Ellenben nem fehérít… (fent)

Mivel növekedésben van, lehet olyan probléma is, hogy rossz helyen van, de ez egyáltalán nem biztos, szinte mindenkinek van ilyen problémája kisebb-nagyobb mértékben, mikor kinő.


A fogorvossal vigyázz, nehogy túlbuzgóságból műtse meg, ha 1 hét alatt nem hat a Corsodyl, még mindig ott a fogorvos, próbálj úgy időpontot kérni pl. iskolára hivatkozva, hogy ezt is kipróbálhasd!

2012. jan. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a jó tanácsot! :)

Szerencsére a fogorvosom nem olyan, hogy azonnal beavatkozik, ha probléma van. Ő is először szájvizet szokott ajánlani. Kipróbálom, hátha segít. :)

2012. jan. 21. 19:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!