Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A kivehetős fogszabályzótokat...

A kivehetős fogszabályzótokat milyen gyakran állítják? Mennyire fogköves a fogszabályzótok? Hogyan takarítjátok?

Figyelt kérdés
2012. jan. 1. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Mikor elkezdtem használni, kb 2éve! akkor 2-3 hetente mentem állíttatni, most már 5-6 hetente állít rajta, vagy még később, mikor hogy tudok eljutni hozzá.

Szerintem a fogdokinál is tudsz hozzá venni valami speciális tisztítószert. Van ilyen tablettaszerű, amit vízben kell feloldani és beletenni fogszabit.

2012. jan. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és mennyi idő múlva látszódott változás?
2012. jan. 2. 13:29
 3/7 anonim ***** válasza:

1-2 hónap után már sokat javult:) szallagozóra már egész szép volt, csak aztán már nem használtam annyit..

Nekem amúgy a 2 első fogam áll előrébb, a többi fogam szép sorban van.

Neked milyen okból van?

2012. jan. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Alsó 2 fogam kicsit ferde. Te mennyit hordod naponta? Összesen mennyi a kezelési idő, hány hónap?
2012. jan. 2. 16:09
 5/7 anonim válasza:
A kivehető fogszabályzó nagyon lassan végzi el a dolgát. Persze olcsóbb. De ezt egy fogorvos tudná megállítani, ha megnézett. A kivehető fogszabályzót minél többször kell hordani, annál jobb. hasonló a rögzítetthez, csak annyi hogy ki tudod venni és ezért lassabb és kényelmetlenebb.
2012. jan. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem pici eltérés van. Akkor ha 20-22órát hordom -vagyis szinte mindig, kivéve kajákat- akkor hasonló az eredménye, mintha rögzített lenne?
2012. jan. 3. 17:01
 7/7 anonim ***** válasza:
5 évig volt kivehetőm, most állandó van fent. Úgy tisztítottam h egy régi, kifogyott arckrémes dobozba öntöttem ecetet vízzel felhígítva. Abba állt egy napig aztán átmostam még fogkrémmel, és olyan lett mint újkorába. De persze akármilyen kis tégelyes bigyusz megfelel, csak befedje teljesen az a lényeg! :D
2012. jan. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!