Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Genny volt a fogam felett,...

Genny volt a fogam felett, kinyomták, de kezelést igényel, mit fognak tenni vele?

Figyelt kérdés
Napokig fájt az egyik fogam, legalábbis erről voltam meggyőződve, majd a magándokim profi mód rájött hogy nem is az fáj, hanem a mellette lévőből sugárzik mert kijukadt a szájpadlásom felől, és ez okozott egy szép kiscsonthártyagyulladást. Kiynomott belőlem fél liter gennyet és azt tanácsolta hogy kezeltessem méghozzá körzetinél mert nála egy szák pénz lenne, ott meg ingyenes. Én hülye akkor ott nem kérdeztem meg mire gondolt. Szerintetek miylen kezelésre gondolt? Gyökérkezelés? Vagy létezik olyan hogy csak normálisan megtisztítják, és lezárják?
2011. dec. 12. 21:18
 1/2 A kérdező kommentje:
Js és szerintetek merjek enni? Eddig a fájdalomtól alig ettem két napig, most meg ugye nyitva hagyta a fogat hogy ürüljön a genny, és nem merek enni mert mivan ha újra begyullad, vagy belemegy valami picike kajadarab. De azt mondta akkor menjek cska kezeltetni ha lenyugodott a fog.
2011. dec. 12. 21:19
 2/2 anonim ***** válasza:
Minél hamarabb menj el a körzetihez,mondd el mi történt,és ő tudni fogja hogy kell kezelni!!
2011. dec. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!