Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit ehetek fogszabályzóval?

Mit ehetek fogszabályzóval?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lehet,hogy már kérdezte más is, de azt szeretném tudni (tapasztaltaktól) hogy fogszabályzóval milyen ételeket kell kerülni? Mivel lehet tisztítani?Az első pár napban mit tanácsos enni? Előre is köszönöm a válaszokat !:):)
2011. dec. 11. 14:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindent megehetsz,amit tudsz,amit akarsz. Sima fogkfévelis tisztithatd,de van hozzá speciális kefe is!
2011. dec. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 makaga válasza:

Bármit megehetsz vele amit akarsz. Bár a keményebb gyümölcsöket én óvatosságból fel szoktam szeletelni. Lassan 2 éve van fogszabályzóm és ezzel tisztítom: [link]

DM-ben lehet kapni a fogkeféknél. remélem segíthettem :)

15/F

2011. dec. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :):)
2011. dec. 12. 16:43
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, az utolsó válaszoló jól írta. Kemény dolgokba nem igazán ajánlott beleharapni, mert leszakíthatja a breketteket. Ha elmész, és úgy eszel, kerüld a kekszeket, a rizst és a bab/borsófőzeléket/levest, magos cuccokat, meg logikusan az olyan dolgokat, amik nagyon beleragadhatnak. Az első pár napban én joghurtot, tejbegrízt, később már rántottát, tejberizst is ettem, mást nem tudtam, annyira fájt. Most már bármit tudok enni:)
2011. dec. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 000K válasza:
Hát az elsőnapokban nem igazán tudsz, csak puha, folyékony ételeket enni, meg a szorítások után is...aztán ehetsz majdnem mindent, mondjuk a zöldség/gyümölcsöket jobb ha nem harapod, inkább szeleteld fel. Meg a pattogatott kukorica, mogyoródarabkák...ilyesmi ezeket inkább kerüld.. Tisztítani a rendes fogkefe nem a legjobb, inkább szerez be egy speciálist, megéri! Remélem segítettem! :)
2011. dec. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
attól függ ha méd friss csak pudingot és joghurtot de négy nap mulva már bármit (csak rágót nem)
2011. dec. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,ezeket érdemes lesz megfogadnom:), ma rakták fel a fogszabályzóm, egyenlőre csak felülre...Hát ja elégé fáj...Joghurt,krumplipüré, leves...Ez a mai kajám.
2011. dec. 14. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!