Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ezt a fogszabályzást igen...

Ezt a fogszabályzást igen csak nem értem, segítenétek?

Figyelt kérdés

ki kell húzni 8 fogamat, alul felül a két 4 eseket + a bölcsességfogakat


na most ez azt jelenti hogy miután vhogy kibírtam 2 évet fogszabival, akkor még utána arra kell várnom hogy kipótolhassák a fogaimat? vagy az egész fogazatomat előrébb hozzá egy 1 fog miatt??


örülök ha lesz 24 db fogam xdxd

18f


2011. dec. 3. 01:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Kérdezz meg szerintem egy másik fogorvost.. Oké, hogy időnként kell húzni fogat, de hogy 8at??? ..és utána tényleg pótolni akarná?? vagy nem értem..


Anno nekem egy fogamat kellett húzni, de nekem alapjárat azt mondta a doki, hogy kicsi a szám, és azért is nőttek görbén, mert nem férnek el.. ahogy egyet kihúztak a szemfogam mögött, a szemfogam lejött a helyére, és a többi is rendeződött és nem volt utána foghíjas.. Ezt az orvos tudja, de ha nagyon bizonytalan vagy, kérdezz meg egy másik szakembert is azért.

2011. dec. 3. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
keress másik fogászt, de lehetőleg szájsebészt. Biztosan ki kell húzni? Ha nem fér a szádba annyi fog, akkor miért kell műfoggal pótolni? Vagy rosszak?egymásra torlódtak?
2011. dec. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

ugyanaz a bajom mint az elsőnek,hogy a szemfogam nagyon fent van...de csak az egyik oldalon..el is van csúszva a fogsorom


nem mondták hogy ez lenne (hogy fogszabi után még fogpótlás csak én gondolom)


jah elég ilyesztően hangzik 8 fog, metszőfogak ,elég látványos helyen vannak, hát nemtom ,majd igyekszem nem elröhögni magam...:\

2011. dec. 3. 10:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Dehogy fogják pótolni. Kihúzzák, aztán a helyére behúzzák a többit. Az unokatestvéremnek is így csinálták. Egyész gyorsan be is záródott a rés a fogai között. Nem magyarázta el az orvos?
2011. dec. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi.

és mennyi időbe telik mire bemegy a kívánt helyre ,kb.?

2011. dec. 3. 20:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!