Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Százhalombattán tudtok egy jó...

Százhalombattán tudtok egy jó fogorvost az sztk-ban?

Figyelt kérdés
Mert a Sikonya. Bár szeretem, de nem jó, a Harmat Anikó állítólag szadista, a gyerekfogász nem mos kezet két száj közt.
2011. nov. 25. 15:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Harmat a legjobb állítólag. Én hozzá járok, és nem nagyon szokott megkínozni (bár nincsenek is nagyobb gondok az arcomban).
2011. nov. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :) meg fogom próbálni...
2011. nov. 25. 15:43
 3/7 anonim válasza:

A Harmat SZADISTA, és nem kicsit. Fájdalomcsillapítót nem ismeri. További problémám vele az, hogy szakmailag alkalmatlan fogorvosnak, az általa tömött fogból a tömés kiesett, maszek fogorvoshoz kellett mennem.

A maszek fogorvos azt mondta, hogy rosszul csinálta az előző orvos, totál szétfúrta a fogat, alig tudta ő megmenteni.

És még valami...saját szememmel láttam, amint egy százhalombattai, ám roma származású beteggel megalázó módon beszélt (kb 18 év körüli lány lehetett, édesanyja elkísérte). Én nem kedvelem feltétlen a romákat, de ez egy tiszta , ápolt, rendezett család volt. Hihetetlen, hogy ilyen orvost eltűr az SZTK vezetése. emberileg még nem épült le.

2014. máj. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nem ajánlóm Harmat Anikót !! Indoklás : Mai napon (2015.11.16) Harmat Anikó doktornőnél volt időpontom 18:30-ra. Az időpont előtt KETTŐ perccel meg is érkeztem a párommal. Bekopogtattunk, de nem jött válasz, ezért helyet foglaltunk. 18:32-kor a doktornő kijött egy másik rendelői szobából és bement a sajátjába. Körülbelül FÉL perc múlva szólított. A párom is elindult velem, mire a doktornő feltette Neki a kérdést, hogy „maga mit akar?”. Jelzem, én kértem meg, hogy jöjjön be velem. Ezután a doktornő artikulálatlan stílusban megkérdezte miért nem kopogtam be? Kedvesen válaszoltam, hogy én kopogtam, de a doktornő nem volt itt. Felháborodva jelezte, hogy késtem 5 percet és már elküldte az asszisztensét és már zavarok. Illedelmesen megkérdeztem, hogy visszajöjjek e esetleg másik időpontban, azt válaszolt nem kell, menjek be. Hangsúlyozom, hamarabb érkeztünk, miért is küldi el az asszisztenst az bejegyzett időpontok előtt? (Szólított még egy pácienst, tehát érthetetlen számomra, ha nem csak én voltam bejegyezve még) Kedvesen bemutatkoztam, hogy Mester Norbert vagyok. Megkérdezte, hogy kaptam-e papírt? Visszakérdeztem, hogy milyen papírra gondol, erre akkor adja a személyiét és TAJ- Kártyáját. Mondtam, hogy itt van tessék HÖLGYEM erre flegmán emeltebb hangon, hogy nem hölgyem, hanem DOKTORNŐ. Itt már nem igazán tetszett a stílusa, de elnézést kértem. Kiküldött, hogy üljek le és mindjárt szólít. 3 perccel később hívott vissza, majd flegma arckifejezéssel mutogat a monitorra. Mondja, hogy " piros „.Már nyújtja vissza a papírjaim persze gondoltam, hogy valami baj van a TAJ- számmal, de nem is kérdeztem meg mi a probléma csak válaszoltam, hogy nem is baj, mert nem szeretném nála csináltatni a fogamat. Mielőtt becsuktam az ajtót egy hangos válasz kísért utamon, hogy " ÉN SEM SZERETNÉM A MAGA FOGÁT CSINÁLNI".
2015. nov. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
dr rácz ágnest én nem ajánlom. Bár sok helyről hallottam, hogy ő a legjobb, gondoltam elmegyek hozzá, volt 2 lyukas fogam. Az egyikbe akkora lyukat fúrt hogy akkora fájdalmam volt hogy hazafele is alig tudtam menni, azt mondta ha fáj menjek vissza és kihúzza, elmentem vele fizetőshöz ott gyökér kezelték és a mai napig meg van. A másik fogat meg amit tömött nem tisztította ki rendesen szuvas maradt foltokban, úgy tömte be. Nem tudom miért, másnak tényleg bejött, lehet nem voltam neki szimpi, vagy mert nem ment pénz a zsebbe, de nagy kínokat okozott nekem a doktornő.
2016. febr. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem sincsenek jó tapasztalataim Harmar Anikóról.


Én Ilyés Zsoltot ajánlom

2018. szept. 17. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Küldtem privit az utolsó válaszolónak. Én is hozzá szeretnék majd menni, mert a Rácz doktornő már három időpontomat lemondta betegség miatt ezért kéne egy alternatíva.
2019. febr. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!