Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fájni fog a fogszabályzó?

Fájni fog a fogszabályzó?

Figyelt kérdés
Hamarosan fogszabályzós leszek és félek attól ,hogy nagyon fog fájni :( Nektek fájt?
2011. nov. 24. 14:03
 1/8 anonim válasza:

első nap. aztán megszokod.. :)

tök jó dolog.. nézd a jó részét.. olyan fogaid lesznek amilyet más nembiztos hogy megkaphat..

2011. nov. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

én is ,csak még meg kell keresnem rá a léét. nagyon drága :\

aszongyák eleje nem kellemes, de rohattul megéri

2011. nov. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2011. nov. 25. 20:22
 4/8 anonim válasza:

nekem kb 1000 euróba került :S

300.000 forint.

2011. nov. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de megérte ,nem?
2011. nov. 27. 14:59
 6/8 anonim ***** válasza:
teljes áron nekem is 300 ezer volt. lassan egy éve hordom, de már észre sem veszem, egyáltalán nem zavar + már látom a hatását is, ami alapján nagyon megérte :)
2011. nov. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én egy hétig még pudingot is csak kb ordítva tudtam enni, annyira fájt. De 3-4 hét után olyannyira megszoktam, hogy már észre sem veszem. És látványosan javul a helyzet... :)
2011. dec. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kicsiláány.. :) válasza:
Nekem 1hete van fogszabályzóm, de már olyannyira megszoktam hogy már szinte megszerettem. nekem egyáltalán nem fájt, csak felsértette a számat, de tök jóó. Megfogja érni hidd el . nekem65ezer volt alsó felső együtt. :)
2012. jan. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!