Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mélyhaparás miatt kieshet...

Mélyhaparás miatt kieshet elöl a fogam?

Figyelt kérdés
Nagyon mély harapásom van, a felső fogaim az alsókra záródnak, voltam fogszabályozónál és azt mondta gondoljam meg, mert nem tud vele mit kezdeni csak alsó felső fogszabályozóval esetleg..... Az alsó fogaimról letolta az ínyt a felső fogsorom, sőt elkezdte koptatni a fogaimat. A kérdésem mit lehetne ezzel kezdeni, ha a fogszabályozás nem jöhet szóba? Illetve elkpotathatja őket annyira, hogy kiessenek? Estleg valami belső rögzítésen is gondolkoztam már, amit fogszabályozás után be szoktak rakni, hogy ne essenek ki, vagy nem tudom mit lehet ilyenkor tenni.
2011. okt. 23. 14:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi a gond a fogszabalyozoval? Ezt ingyenesen nem tudod feltetetni? Tudod a fog az nem egy gyumolcsfa, amit egy karoval kenyszerited arra, hogy egyenesen fejlodjon, tehat a szadrol van szo, es csak egy fogszabalyzo segithet.
2011. okt. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
AZ a gond vele, hogy a szakorvos mondta, hogy nem lehet vele helyrerakni, esetleg alsó felsővel kicsit korrigálni ami 350 000 ft, plusz 2 hetente 10 000 az állítás.
2011. okt. 23. 15:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Keress másik orovost az a 350 000Ft és az állítások még plusszba 10 000 Ft nagyon sok... Nekem 110 000 volt az átlátszó, és 1000 Ft állításonként!!
2011. okt. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!