Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért ilyenek a fogaim?

Miért ilyenek a fogaim?

Figyelt kérdés

Már végső elkeseredésembe írok mert utálom a fogaim :(

Reggel amikor 6-7-8 között kelek fel akkor elöl olyanok a fogaim hogy ilyen sárgás,fehér és tök undorító :(

Hiába mosom meg reggel este nálam ez nem hat,meg se látszik pedig 2percig mosom.Sőt fura,de ha nem mosom meg akkor semmi baj nincs velük úgyhogy ezt nem értem.Még azt is megfigyeltem hogy ha ebéd után nem eszek már akkor sincs semmi baj velük.De nem fogok éhezni.

Több fogkefét is próbáltam már,fogkrémet is váltottam,de semmi nem hat.

Reggel az iskolába nem is beszélek senkivel,ilyen fogakkal ki se nyitom a számat és tök rossz :( Vagy ha beszélnem is kell valakivel akkor nem nézek rá,vagy csak bólogatok . Már nem bírom :'(

Fogfehérítésre gondoltam már de az is 60ezer Ft... :(

Szerintetek mitől ilyenek?:((


2011. szept. 16. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy csak bedőltél a reklámözönnek és elhitted, hogy tényleg hófehérnek kell lenniük? Pedig a fog normális színe a csontszín.
2011. szept. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Most nem értem mi a baj? Sárgák a fogaid, vagy csak néha sárgák valamitől? Mert nem mind1. Fehérítés már van 40ért is.
2011. szept. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem úgy sárga,hogy sárga.

...olyan hogy a fogamnak a tetején sárga aztán fehéredik és így össze vissza :/ és ez csak reggel ilyen...

egy volt osztálytársamnak is ilyen úgyhogy nem vagyok ezzel egyedül.

2011. szept. 16. 22:56
 4/4 anonim válasza:
A fogaim felül nekem is sárgásak és átmennek fehéresbe. Ez gondolom attól van, hogy nem érem el normálisan a fogkefével azt a részt.
2011. szept. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!