Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi lehet ez a dudor a számban?

Mi lehet ez a dudor a számban?

Figyelt kérdés

Kb 2 napja éreztem, hogy fáj a szám belső fele, a hátsó fogaknál a hús. (kicsit körülményesen írtam le, bocs)


Ma reggelre egy elég nagy púp nőtt rá, kb mint egy kisebb meggy, nagyon fáj, enni sem nagyon tudok.


Kaptam rá ecsetelőt ami szájpenészre és társaira való, de nem hiszem, hogy ez az lenne.


Google a barátom, rákerestem, szinte mindenhol a szájüregi daganatot írják.


Most mit csináljak? Fogorvosom majd hétfőn lesz 1-től...

Nagyon fáj, az egész jobb oldalam, kicsit lázas is vagyok, és legszívesebben aludnék.


2011. szept. 16. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Olyan fogorvos, aki szájsebész, olyant is kereshetnél, de akár sima dokihoz, vagy este az ügyeletre is mehetsz. Lehet antibiotikum is kell rá, ha lázad van, inkább tényleg valami szájpenész, fertőzés lehet talán, lehet ráharaptál ott és az fertőződött el, lehet tályog fog miatt, de hát csak doki tudja megmondani.

Hétfőig nem várnék, elmennék máshoz, hogy kibírd a hétvégét.

2011. szept. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Valami gennyes gyulladàs lehet, próbàld addig is fertötleniteni, amig nem mész orvoshoz.
2011. szept. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kaptam rá a patikában ecsetelőt, szájpenészre valót. Már a nyelvem is fáj, azt hiszem, ebből ügyelet lesz este.


Köszönöm az eddigi válaszokat, megy a zöld kéz.:)

2011. szept. 16. 13:42
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, jobb ha elmész az ügyeletre,nem vicc az ilyen.

MAjd írd meg,mit mondtak.Jobbulást.

2011. szept. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!