Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fáj a fogam, mit tennétek a...

Fáj a fogam, mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Ma elkezdett nagyon fájni a fogam,nem használ a gyogyi sem,ami szokott algoflex forte.Nemrég kezdett el fájni,már csak ügyelet van,de félek,mert mitráli prolapszusom van(akinek van,tudja miről beszélek)minden fogszati beavatkozás előtt antibiotikumot kell szednem,viszont azt ki kell váltani.Mit tennétek,szenvednétek,vagy bevállalnátok antibiotikum nélkül a kezelést?Megőrülök holnapig,de félek a szívbelhártyagyulladástól:(

k9szönöm a válaszokat.


2011. szept. 12. 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is ugyanez van! Menj el ügyeletre, és ott szerintem rögtön fel tudnák írni neked, tuti van ott egy olyan orvos. Kiváltod és visszamész!

2011. szept. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Régen ha fájt a lukas fogam, algopyrint tömtem a lukba, ami átmenetileg elmulasztotta a fájdalmat. De ettől még el kell menni orvoshoz.
2011. szept. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mindenképp menj orvoshoz
2011. szept. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyértelműen szenvednék. Próbáld meg a fájdalmat más módon csillapítani, nekem a rövidital vált be, nem kell meginni, csak ott tartani a fájós fognál. Lebénítja az idegeket az ínyben és ezáltal csökkenti a fájdalmat. No meg kicsi az ember fejébe száll, ezáltal kótyagossá válik kicsit, és megint csak nem érzi annyira a fájdalmat. De ezzel várnod kell a gyógyszer bevétele után 6 órát.


Ha az alkohollal kapcsolatban ellenérzéseid vannak (pedig az egyik legtutibb idegméreg), akkor próbálkozz erősebb gyógyszerrel, pl. cataflam.

2011. szept. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Éjszaka sokszor még erősebben szokott fájni a fog, nekem egyszer volt szinte elviselhetetlen, én azonnal elmennék, a doki biztos tud rá valami megoldást.
2011. szept. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon-nagyon köszönöm Nektek!
2011. szept. 12. 17:37
 7/7 anonim ***** válasza:

Cserszömörcés szájvizet ecsetelőként használva kitűnő fájdalom csillapító - ezt próbáltam, bevált

Rágcsálj el pár szem szekfüszeget - ezt nem próbáltam de minden gyógynövény könyv írja.

2011. szept. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!