Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Húzták már ki maradandó...

Húzták már ki maradandó fogad? Mennyit?

Figyelt kérdés

nekem összesen 4-et fogszabi miatt, egyszerre kettőt húzott

fent is lent is hiányzik a "kisőrlő" fogam,de már sa rés sem látszik mert odament a másik fogam:)

14/L


2011. szept. 11. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy nagyőrlőt, mert letört.

Sajnos miatta elcsúszott a többi fogam és kissé ferdén állnak, pedig előtte pár évvel vették le a fogszabit és akkor szép volt. :(

2011. szept. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%
Nekem is kb ilyen idősen húzták felültől 2 kisörlőmet fogszabályozás miatt. De a vége szép lesz:)
2011. szept. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem is volt fogszabályzóm de nekem nem húztak akkor, talán mert volt hely, csak az egyik oldalt ahol még előtte ki lett húzva odalett húzva a többi fog, de a másik oldalt ugyanúgy megvan. Egyébként eddig 3 fogam lett kihúzva de még lesz pár úgy érzem


23/f

2011. szept. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
7-et. mind 2 vagy 3 gyökeres fog volt. volt amelyiket azért kellett teljesen egészségesen kihúzni, mert egyszerűen nem fért el a számban a növekvő bölcsességfog, így nyomta az egész fogsort. 27/nő
2011. szept. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó! És ilyenkor nem a bölcsességfogat szedik ki? Minden ismerősömnek azt műtötték ki és nem a már meglévő fogakat bántották. :S


Nekem is fogszabályzás miatt húzták ki felülről a két kisörlőmet, de így utólag alulról sem ártott volna legalább 1-et kihúzni, mert nem igen akarnak a helyükön maradni, pedig lassan 3 éve, hogy leszedték a fogszabályzómat és a kapott síneket is használtam utána rendesen. Emiatt viszont még mindig kell az alsót használnom legalább heti kétszer, mert egyszerűen visszamásznak és mivel nem kevés pénzt költöttem rá, ez kicsit bosszantó.

2011. szept. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!