Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha fogszabályzóm van (állandó)...

Ha fogszabályzóm van (állandó), akkor mikor leveszik nem lesznek a "tappancsok" helyén fehér foltok? Merthogy ha sárgulna a fogam ott lehetnek fehér foltok

Figyelt kérdés
Mert ,hogyha sárgulna a fogam ott lehetnek fehér foltok
2011. aug. 30. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:

nekem kb. 2 hónap múlva veszik le, majd akkor megírom:D

de amúgy barátnőmnek sem maradtak ott foltok, meg szerintem a doki valamennyire letisztogatja majd utána.

2011. aug. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem lesznek nyugodj meg :) persze mossad rendesen reggel este...
2011. aug. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönööm!
2011. aug. 31. 09:42
 4/4 anonim ***** válasza:
lecsiszolják utána a fogaidat, dee azért, hogy legyen egy ünneprontó emberke is, :) szóval én kérdeztem erről a dokit, és ő mutatott nekem olyan fényképet, akinek foltos lett a foga... Dee azt mondta, hogy aki rendesen minden étkezés után megmossa, annak nem lesz olyan. szóval erre tényleg érdemes odafigyelni... Csak én meg már kb. attól félek, hogy annyiszor mosom, hogy fehérebb lesz körülötte :D xD
2011. szept. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!