Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Két napja tettek gyökértömést...

Két napja tettek gyökértömést a fogamba. Normális hogy még egy kicsit fájdogál, néha pedig belenyilal?

Figyelt kérdés
A gyökértömést mikor betette a doki nagyon fájt,aztmondta hogy ez természetes,majd elmúlik.Az a nagy fájdalom elmúlt de gyengén fájdogál.Visszamenjek hozzá?vagy elmúlik ez is?
2011. aug. 19. 08:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is így volt, nekem nagyon fájt. Annyira, hogy már-már visszamentem, azt sem bántam volna, ha kihúzza. De az asszisztens azt mondta, hogy várjak vele egy hetet ,mert ez így szokott lenni. Vártam, de közben Dianáztam és tényleg elmúlt. Még jó, hogy hallgattam rá.
2011. aug. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,akkor én is türelmesebb leszek.Köszi mégegszer....!
2011. aug. 19. 08:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Szívesen.
2011. aug. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

jól döntesz, ha vársz még. a rágástól fog a tömés véglegesen beilleszkedni, majd beépülni a fogba.

egy két hét is eltelhet, de utána hosszú évekig nem lesz rá gondod.

kitartást:)

2011. aug. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!