Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit fogok én csinálni suliban...

Mit fogok én csinálni suliban ha felrakják a fogszabályzót?

Figyelt kérdés
Úgy értem, az a legnagyobb problémám, hogy enni mit fogok. Azt hallottam, hogy baromira fáj az első 1 hét. Addig éhen döglök napi 7 órában? Vagy eszek pépes kaját mint a babák? Nekem koncentrálnom kell, odafigyelni órán, nem pedig a korgó hasamat hallgatni. (Ja, amúgy, örülök, hogy lesz fogszabim csak ez az ami bosszant.)
2011. aug. 10. 19:56
 1/5 A kérdező kommentje:
Májusban érettségi!
2011. aug. 10. 19:56
 2/5 ji..... ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell aggódni, nekem, amikor felrakták, már aznap tudtam vele rendes ételt enni. És nem mondanám fájdalmasnak, csak egy feszítő érzés, ami elmúlik (legalábbis nálam így volt).
2011. aug. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
eszel ivójoghurtot, kefirt, krémlevest, szójaitalt, túrót, tojáskrémet, pástétomot pár napig és kész...májusi érettségi meg még messze van
2011. aug. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Amíg nem tudsz rendes kaját enni, addig egyél tartalmasabb (gyümölcsös) joghurtot. Sokat, ha bírja a gyomrod. Aztán otthon próbálkozhatsz a keményebb ételekkel. Az előttem válaszoló írta, hogy kb. 1 hét, de szerintem egyéni.

Szívószállal is próbálhatod. Biztosan kibírod azt a pár napot, és gyönyörű fogaid lesznek.

2011. aug. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én két hétig nem tudtam szilárd kaját enni:D... joghurtot ettem a suliban... jó sokat xD ja meg banánt.. azt még úgy ahogy tudtam enni.. és az jó, mert laktat.. otthon meg főzeléket, levest, tejbepapit, rántottát, ilyenket...
2011. aug. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!