Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit gondoltok a fogszabályzóról?

Mit gondoltok a fogszabályzóról?

Figyelt kérdés
Ciki,nem ciki szerintetek? Nekem csütörtökön teszik fel,és kicsit félek hogy a suliban cikizni fognak miatta..
2011. aug. 9. 10:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Jaj szard már le. Legalább szép lesz a fogad. Inkább az lenne a ciki hogyha nem segítenél őket rendbehozatni.
2011. aug. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
22 vagyok és hamarosan lesz :D
2011. aug. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem meg holnap rakják fel. Én nagyon izgulok! :D Szerintem nem ciki, sőt manapság egyre trendibb. Meg az a lényeg, hogy utána bátran mosolyoghatunk majd! :) Amúgy tök jó, hogy majdnem egy időben rakják fel nekünk. Sorstárs! :D
2011. aug. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Miért lenne ciki? Egyébként is ma nagyon divatos "viselet". Egy csomó filmes sztár fogain is láthattuk már, de nem ez a lényeg, hanem az, hogy szépen álljanak a fogaid. Ha ezzel a megoldással sikerül, ne törődj a h*lyék véleményével.
2011. aug. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Eddig mindig halogattam, mert csak esztétikailag picit ferde a fogam :D De most már elmegyek fogorvoshoz :D
2011. aug. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy nem megfelelően állnak a fogaid, és szeretnél javítani rajta. Egyéb hülye véleménnyel ne törődj.
2011. aug. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
58%
Ide is leírom :D Szerintem nagyon ciki, és írtó ocsmány tud lenni... DE mielőtt még mindenki lehurrogna, elárulom, hogy 18 éves vagyok, és már másodszorra van rögzített fogszabim... alul, és felül is!!! Mert hiába ocsmány, akkor is inkább elviselem egy évig, aztán majd utána pofán röhögöm azt, akinek egy kicsi hiba is van a fogsorába, és engem meg csúfolt! ugyhogy hajrá :D csináld végig, és biztosan elégedett leszel :D és remélem én is a sajátommal xD :)
2011. aug. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerinted mi a cikibb? A girbe-görbe fogsor,vagy a fogszabályzó? Egyébként szerintem nagyon trendi a fogszabályzó.Én nem félnék,inkább örülnék.
2011. aug. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

11:08: Majd írj miután feltették hogy milyen :) :DD Én is izgulok.:D

11:11: Jól teszed :DD :))!

11:51: Sok osztálytársamnak görbék a fogai,és egyikük sem ment el fogorvoshoz. fele fél a foghúzástól,ami szerintem egy nagy semmi,fele meg cikinek tartja a fogszabályzót :D.

Egyébként én is alig várom,hogy feltegyék,és tényleg..Nem fog érdekelni más véleménye :).

2011. aug. 9. 12:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!