Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nagyon félek mivel holnap...

Nagyon félek mivel holnap megyek fogorvoshoz és nagyon félek a szuritól. Tömni kell az elöli fogamat. Nagyon fog fájni a szuri? Félek a tűktől is.

Figyelt kérdés
2011. aug. 8. 19:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
Csukd be a szemed és gondolj valami másra :D
2011. aug. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem vészes, pedig én is félek a fogorvostól!!! Szorítod közben a fogorvosi szék karfáját, és túl leszel rajta gyorsan...

Most nem kezdek bele elmesélni a legdurvább fogorvosi élményembe - az nem fogtöméshez kapcsolódott -, de ha gondolod, holnap este, amikor már túl leszel rajta megírom Neked. :)

Kitartás holnapra!!!

2011. aug. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Második vagyok, nyelvtanilag nem semmi, amit írtam, de remélem, megértetted. :D
2011. aug. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
nem kell félned nem fáj,ha olyan helyre szúrja,és ők már tudják hova kell,ebben ált. gyakorlottak,a töméstől sem kell félned,szurival az sem fáj.Csukd be a szemed ha félsz így nem látod a tűt,nálam ez hatásos.Aztán írj hogy mi volt.
2011. aug. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nyugalom.

Én évekig fogdoki közelébe se mentem, de rájöttem, hogy saját érdekem. (Azért nem mentem, mert én is paráztam.)

A szuri kellemetlen, mint pl. egy méhecske csípés, de teljesen lezsibbaszt. És 3 perc múlva már nem érzel semmit. Én úgy szoktam, hogy végig becsukom a szemem és akkor nem látom, hogy milyen szerszámot vesz a kezébe a doki.

Sok sikert. Ne izgulj, mert annál rosszabb. (Tapasztaltam, mert volt hogy annyira paráztam, hogy a váróban elfeküdtem és a doki nyugtatgatott.)

2011. aug. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Megpróbálok helytállni a fogorvosnál.Rendben délután megyek és ha hazaértem meg is írom,hogy mi volt.Nagyon félek már most pedig holnap délután 1 után megyek az SZTK-ba. 14/L
2011. aug. 8. 19:30
 7/17 anonim ***** válasza:
Örülj a szurinak! Fájhat, de sokkal rosszabb lenne, ha nélküle tömnék a fogad... :) Simán túl fogod élni. Úgyh ne félj! :)
2011. aug. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
50%
Egy töméshez nem szoktak injekciót adni, de mondjuk nem is kell általában. Én is így voltam vele, hogy nem akartam menni, mert hát ki akar, de aztán elmentem, vissza is kellett mennem egy párszsor, aztán "hozzászoktam", és ha kell, nem halogatom, rögtön megyek. Akkor be voltam ám szarva, amikor betömött egy nagy lyukat, aztán pár nap múlva fájt, de elmúlt, visszamentem, aztán otthon ültem a kezemben egy doboz erős antibiotikummal az asztalon, de aztán nem kellett.
2011. aug. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Én is csak az tudom tanácsolni, mint az előttem válaszolók, hogy csukd be a szemed. Ne aggódj, hamar túl leszel rajta. :)
2011. aug. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Hát, nekem a 27 évem alatt egyetlen fogamat tömték még csak, de akkor én kaptam injekciót (pedig elvileg csak pici lyuk volt).
2011. aug. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!