Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kell e fizetnem tömésért,...

Kell e fizetnem tömésért, húzásért?

Figyelt kérdés

A városban ahol lakom van 1fogorvos de az egy barom. A körzethez(másik város) ahova tartozom az sztk-ban kell fizetnem tömésért???? Van két lyukas fogam és 3hét múlva mek fogszabályzóshoz, igaz még csak konzultáció de akkor is jó lenne ha addigra készen lenne ráadásul 1fogamat húzni is kell majd a fogszabi miatt, húzásért is fizetni kell?!

Köszönöm a válaszokat előre is.


2011. aug. 8. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:
nem kell fizetni sem a tömésért sem a húzásért. a tb, mint alapellátást finanszírozza.
2011. aug. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem kell fizetned
2011. aug. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell fizetned, bár a tömésért én fizettem, mert nem amalgám, hanem esztétikai fehér tömést kértem és az 2000 Ft volt.
2011. aug. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
első vagyok, villanófényes fehér töméseket csinál a körzetileg illetékes fogorvosom. egy fillért sem kell fizetni.
2011. aug. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!