Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Félek, hogy hogy fogok kinézni...

Félek, hogy hogy fogok kinézni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok és fogszabályzót szeretnék.. lesz is, mert ma megyek fogszabályzásra, de nem tudom eldönteni, hogy állandó fogszabályzót kérjek vagy éjszakait? attól félek, hogy az állandó fogszabályzó nem állna jól nekem.. azért félek ennyire, mert nem rég fogadtam el magam...

mit tegyek?


2011. aug. 8. 14:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Pedig mostanában kifejezetten divatos a fogszabályzó.
2011. aug. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

nekem kb 6 évig volt éjszakai fogszabályzóm és most van állandó. eleinte kicsit én is féltem, de nagyon megéri, sokkal többet ér, mint az éjszakai, és nem is kell annyi ideig szenvedni vele. én az állandót javaslom egyértelműen

17/l

2011. aug. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
meg az éjszakaival nem is lehet mindent tökéletesen megoldani, nekem is azért kellet rögzített is
2011. aug. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Inkább most viseld pár évig, mintsem hogy majd 20-30 évesen küzdj a fogaiddal, maguktól nem lesznek szebbek, és ráadásul a rendezetlen fogsor jobban is romlik gyakran.

Szóval nagy levegő, állandó szabályzás, és mire 18 leszel, és tényleg lesz jelentősége, tökéletes lesz a mosolyod! :)

2011. aug. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
a két 14:59-es vagyok. még annyi, hogy aznap mikor felrakták én is féltem hogy mi lesz, de két hét múlva már észre sem vettem, hogy rajtam van, és kajálni is mindent rendesen tudtam
2011. aug. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
megint én:D. még annyi, hogy én így sokkal jobban érzem magam mint kusza fogakkal már is látszik az eredmény pedig még féléve sincs fent, és szerintem ez jobban tetszik a fiúknak is, mint egy kevésbé szép fogsor. a legtöbben meg azt mondják h szeretik a fogszabályzós lányokat, mert különlegesek, szóval tényleg nincs mitől félned
2011. aug. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

de már szinte minden lánynak fogszbályzója van, úghyog aniyra már nem különleges.:D

de azért köszönöm a segítséget:D

2011. aug. 8. 15:12
 8/10 anonim válasza:
Ez nem szépségverseny. Erre mondják, hogy a szépségért meg kell szenvedni. Valamit, valamiért. Egyébként nem úgy működik, hogy odamész, és akkor én most éjszakait kérek szépen, köszönöm. Először állandót kapsz, általában egy évig hordod, majd szintén 1 év az éjszakai. De ez is változó. Én is átéltem már, a lényeg a végeredmény.
2011. aug. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
először is, nem te fogod eldönteni, hogy kivehetőset, vagy rögzítettet kérsz... másodszor pedig, lehet hogy csunya lesz, az enyém is csunya:D Deee inkább... minthogy csálék legyenek.. egy évet meg mindenki kibír :) szóval vágjál bele a rögzítettbe, mert kb. 3x olyan gyorsan helyre hozza a fogaidat, mint a kivehetős. Sőt, nekem mikor kivehetős volt, kb. 2-3 évig hordtam, és utána közölték, hogy ennyi volt, muszáj a rögzített.. szóval nincs garancia, hogy egy sima kivehetőssel megúszod
2011. aug. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Már meg van a fogszabályzóm és teljesen elfogadtam :DD nemtudom mitől féltem..xd
2012. márc. 27. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!