Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 16 évesen bölcsesség fog?

16 évesen bölcsesség fog?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok. Úgy egy hónapja azt vettem észre, hogy jobboldalt felül elkezdett nőni egy fog. Megszámoltam a már meglévő fogaim, és 28 van. Azóta az a fog már félig kinőtt. Akkor ez most bölcsesség fog? Pár éve csináltak röntgent, azt mondták nem lesz bölcsesség fogam, mert nincs csírája. Tévedtek volna? Amúgy a fog nem fáj, de valahogy kellemetlen, ez mennyi ideig tart még?

A válaszokat előre is köszönöm:)


2011. aug. 8. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem 30fogam van, a jobb oldali felső alsó kijött, de csak annyira, hogy átszakította az ínyt, meg pár mm kinn van belőle, de ennyi. Én nagyon szenvedtem vele, egyszerre jöttek, két hétig végig lázas voltam, mert még a lázcsillapító se vitte le. Olyan fájdalmaim voltak, hogy szinte alig ettem, aludtam meg ittam, ebből telt a napom.

Ha tényleg bölcsességfog, akkor te nagyon jól megúsztad ennyi fájdalommal, irigyellek :D

14/L vagyok amúgy, fogdoki is csak lesett, hogy ennyi idősen már bölcsességfog...

2011. aug. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

14/f

Mindegyik bölcsesség fogam kinőtt már. :)

2011. aug. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszaitokat!:)

Első,így már tényleg szerencsésnek érzem magam,hogy nem fáj annyira:D

Második,neked mennyire és mennyi ideig fájt?

2011. aug. 8. 12:39
 4/5 anonim válasza:

2. vagyok. :D

Nekem egyáltalán nem fájt, eleinte nem is éreztem, hogy ott van. :)

2011. aug. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ még egyszer!:)
2011. aug. 14. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!