Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit tegyek a mandulámmal?

Mit tegyek a mandulámmal?

Figyelt kérdés

Már évek óta időnként gennyesedik a mandulám. Mentem orvoshoz, vettek mintát, adtak gyógyszert, aztán eltűnt. Utána megint, vettek mintát, de állítólag semmi bajom, csak ott van. Most mikor voltam orvosnál, egyszerűen le se szarta. Nem érdekelte. Fel vagyok háborodva. Azt mondta, hogy mindjárt kinyomja, de én meg majdnem elhánytam magam.

Az utóbbi időben, mikor előjön, szúrós fájdalmat is érzek, mikor nyelek, de ez csak reggelente van(ezt is mondtam). Mit tehetnék vele?


2011. aug. 5. 00:20
 1/4 anonim ***** válasza:

gondolom van mandulaköved, azt akarta "kinyomni"

Mandulaműtét?

2011. aug. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hagyma-pakolás: egy fej vöröshagymát felvágni, száraz lábosban melegíteni, párolni (nem kell alá semmi) kendőbe kötni: amilyen melegen bírod- úgy alúlról fölfelé, mint nyuszifül. Ameddig bírod, rajtahagyni.(ez megmentette a gyerekem manduláját,ki akarták venni. máskor is segített) lehet ismételni. Lehúzza a gyulladást. Elmúlik. Jobbulást!
2011. aug. 5. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
vetesd ki... nekem csak ez segített. ja amúgy nekem ebben az évben 5x volt begyulladva, utoljára 6 héten keresztül. 39000ft nyi gyógyszert vettünk mindhiába. végül a műtét dátuma elérkezett és 40 perc szenvedés után megszabadultam tőlük. utána 5nap korházban, 2 hét itthon és láss csodát, semmi bajom!!
2011. aug. 5. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az enyém is ilyen,ha csak ez a baja neméri meg kivetetni,nemhiába van ott. csak a mandulakövek miatt neméri meg,sajnos nekem mellé kellemetlen lehelet is társul,de inkább probálgatok különféle trükökket. szájviz,sósvizes öblögetés... te már próbáltad?
2011. aug. 5. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!