Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Igaz az, hogy körzeti fogorvos...

Igaz az, hogy körzeti fogorvosnál ingyenes a fogszabályzás?

Figyelt kérdés
2011. aug. 4. 10:01
 1/6 A kérdező kommentje:
18 év alatt ezt kifelejtettem :D
2011. aug. 4. 10:01
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem ingyenes, de jóval olcsóbb, mint 18 év felett.
2011. aug. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, maga a kezelés, vizsgálat meg egyebek igen, hiszen ezt állja a TB, viszont a fogszabályozó nincs ingyen, csak támogatott 18 év alatt. Szóval kevesebbe kerül, mintha már 18 fölött lennél.
2011. aug. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak a készüléket kell kifizetni(nekem 25 volt felül,12 alul és 5 az éjszakai),de a kezeléseket nem,amikor igazításra mész,azt nem kell.
2011. aug. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Ingyenesnek biztos nem ingyenes,hisz a fogszabályzóért fizetni kell,így is úgy is.

De ha normális fogakat szeretnél szerintem megéri,minél hamarabb elkezdeni.

Szerintem baromi undorító ha valakinek kiálló fogai vannak és úgy néz ki ,mint egy nyúl.

Én elöbb járnék fogszabályzóssal ,mint egy nyúlképűvel.

Úgyhogy hajrá fogszabályzó!!!

2011. aug. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hallottam erről nemrég egy riportot. A lényeg, hogy ingyenes a gyerekek fogszabályzása viszont 1,5-2 éves időpontokat adnak a vizsgálatokra, olyan hosszú a várólista. Tömören úgy fogalmazott a tb-s gyerekfogorvos, hogy aki megteheti vigye magánrendelőbe a gyereket, mert a kezelést minél hamarabb érdemes elkezdeni.
2011. aug. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!