Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha fogmosáskor szódabikarbónát...

Ha fogmosáskor szódabikarbónát használok, tényleg fehérebb lesz a fogam egy idő után?

Figyelt kérdés
2011. júl. 30. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:
igen fehérebb lesz, viszont a használatával vigyázni kell, nem ajánlatos mindennap, mert valakinek olyan a foga, hogy a szódabikarbóna esetleg roncsolhatja is hosszútávon.
2011. júl. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
értem..köszi(: És körülbelül mennyi idő után lesz látható hatása?
2011. júl. 30. 16:46
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne használd, kifejezetten káros. Bármelyik fogorvos megmondja. Lehet kapni hatásos fogfehérítő fogkrémeket.

[link]

Én ezeket merem ajánlani, drágák de hatásosak. Én is ezek közül válogatok. Pl Rossmanban lehet kapni.

2011. júl. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyet azért ne feledj ebben a fogkrémben semmi természetes nincs. Az egész csak műanyag, ráadásul a fluorid sejtméreg, de még mindig belenyomják a fogkrémekbe. Aztán ez az egész fogfehérítés mesterségesen dolog nem természetes, többet árt mint használ.

Szóval lehet, hogy fehér lesz a fogad, de hosszú távon ártalmas.


Vannak természetes módszerek (pl eper) én inkább azt javaslom, viszont még azok is veszélyesek lehetnek ha nem ésszel csinálja valaki.

Minden ilyen módszer (mesterséges vagy természetes egyaránt) nagy mértékben károsítja a fogzománcot ha ész nélkül csinálja valaki. A természetes annyival jobb, hogy nem viszel káros anyagot a szervezetbe.


A döntés a tiéd.

2011. júl. 31. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nekem volt ilyen Perlweiss fogkrémem és a világon semmit sem használt.
2011. júl. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
46%
Inkább használj citromlevet. kellemetlenebb, de nem olyan káros.
2011. júl. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 FranCicu válasza:
Szia ! Igaz , de én abszolut nem ajánlom mert tonreteszi a fozománcod , teljesen elvekonyítja ..Mondjuk en singnal white now-ot hasznalok es nekem bevalt , mondjuk tuti tele van fluorral de ha nem lenne benne nem lenne feherito hatasa . Es szerintem a citrom se sokkal jobb otlet mert ugyanugy tartalmaz savat es az ugyanugy teszi tonkre a fogakat ... zsoval vegulis mind1 hogy hogyan csinalod igyis - uyg karositani fog valamit , csak az a kerdes h milyen mertekben.. de szodebikarbona az nagyon ..
2011. aug. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!