Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A körzeti fogdoki szabadságon,...

A körzeti fogdoki szabadságon, teendő?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a körzeti fogorvos szabadságra megy és egészen augusztus 5-ig nem jön vissza. Azt mondta a telefonban, hogy a helyettesítésen csak sürgősségi ellátás van, szóval ha begyulladt a fog vagy fáj vagy stb...


Viszont én csak tömetni szeretnék, de magándokihoz nem akarok menni, mert elég drága.


Ilyenkor mit lehet tenni? (A várakozáson kívül, nyilván)


2011. júl. 19. 17:12
 1/3 anonim ***** válasza:
elmész másik dokihoz, ha elvállal, akkor ugyanolyan tb ellátásban részesít, mint a sajátod (viszont nem köteles ellátni)
2011. júl. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szentkirályi utca?
2011. júl. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Aha, értem. Csak azért, mert nemrég költöztem és még senkihez sem vagyok bejelentkezve. De akkor majd megpróbálok felhívni valaki mást.

Gondoltam arra is, hogy elmegyek a helyetteshez és azt mondom, hogy jajdefáj, de a végén még kihúzná :DD (Meg gondolom rájön magától is, hogy fájnia kell-e vagy sem)

2011. júl. 19. 17:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!