Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyibe kerül egy letört...

Mennyibe kerül egy letört fogat helyrehozni?

Figyelt kérdés
Valamelyik nap eltört az egyik metszőfogam és majd szeretném megcsináltatni. Nagyon drága? A válaszokat köszönöm előre is!:)
2011. jún. 22. 15:06
 1/6 A kérdező kommentje:
rágugliztam, de úgy nem találtam, hogy egy-egy fogat, csak egész fogsort, az meg még nem kell szerencsére:D
2011. jún. 22. 15:08
 2/6 eNerdzsy ***** válasza:

Először is ne várd meg, hogy "romoljon a helyzet" és csináltasd meg mihamarabb.


Valószínűleg korona fog kerülni rá, amit érdemes fém betétes porcelánból megcsináltatni.


Árat nem tudok mondani mert régióktól függ. Pl. a Balcsi mellett drágább mint Szabolcsban. Kb.10-15.000 Ft

2011. jún. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól függ sztem, hogy mennyire tört le. Nekem az alsó bal első fogamból vált le egy kisbeb draab, a dentin még nem lógott ki, így egyszerűen egy ilyen speciális anyaggal kipótolták, nem is látszik igazából. Max annyi, hogy aki közelről nézi (na de ki bámulna mégis a száma :D), látja, hogy minimálisan más a színe-anyaga és egy nagyon picit alacsonyabban van. Nem feltűnő. Dokit meg kell kérdezni, mit ajánl.
2011. jún. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Anyának 1 Db 17 ezer forint volt de ő az egész fogait kicseréltette.
2011. jún. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen fogorvoshoz mész el. Egyértelműen magánrendelésre menj. Csak oda szabad, sztk-ban nem végeznek rendes munkát, nincs is hozzá jó minőségű felszerelésük és anyaguk.

Szerintem egy ilyen problémás foghoz jó szakemberhez menj. Akit ajánlanak. Inkább érdemes egyszer többet rákölteni, mint hogy utána baj legyen vele, és folyton orvoshoz kelljen rohangálni vele.

Hol laksz? Budapesten priviben tudok ajánlani dokit, ha érdekel. (nem reklám)

2011. jún. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsónak: sztk alapon javíttattam meg az egész fogsoromat. Egy fillérembe nem került, a pótlásokat kivéve, de csodaszépen dolgozott a technikus. A tömések hófehérek, nincs fogkövem és a letört fogam olyan, mint új korában. Budapest 17. kerület. Hátránya: csak kerületi lakosok (azok sem mind) kezeltethetnek nála.
2011. júl. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!