Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Árban mire számíthatok?

Árban mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Csak a metszőfogaimra kéne fogszabályzó de nem megyek el addig a röntgen vizsgálatra ameddig nem tudom milyen árban lesz a röntgen és a fogszabályzó. A válaszokat előre is megköszönöm.:)
2011. jún. 21. 11:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Röntgen 3-7 ezer ft között,fogszabályzó ára is változó,20-60 ezer ft-ig.
2011. jún. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én hallottam olyat is hogy ha csak a metszőfogakra kell 10-15-ig van az ára. Hogy van ez??
2011. jún. 21. 11:54
 3/3 anonim ***** válasza:

Az egy dolog, hogy te mit gondolsz, de attól, hogy csak szerinted két fogad nincs a helyén, attól még az egészet át kell variálni, hisz gondolom másik fogad van azok helyein..

Már bocs, de elég hülye felfogásod van.. ha már eldöntötted, hogy szabályoztatnád, akkor még csak egy egyeztetésre sem vagy képes lemenni egy fogorvoshoz? Lehet, még röntgent sem kéne csinálnia, hogy nagyjából megmondja, hogy mire számíthatsz.

Annál pontosabb árat meg nem tudom, hogy innen így látatlanban és amúgyis hogyan várhatsz...

2011. jún. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!