Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az igaz hogy szájsebészeten...

Az igaz hogy szájsebészeten nem fáj a foghúzás?

Figyelt kérdés
2009. márc. 23. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Pont ugyanannyira fáj, mint a fogorvosnál. Semmit nem csinálnak másképp. ELvileg szájsebészetre akkor szoktak csak kerülni, amikor valamit már vésni kell, tehát letörött fog, stb..., tehát sima foghúzással nem érdemes oda menni.
2009. márc. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A foghúzás nem fáj, mert adnak érzéstelenítőt, max kellemetlen.
2009. márc. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
majd par nap mulva megmondom, akkor huzzak ki uis a bolcsessegfgamat sebeszeten.
2009. márc. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem szájsebészeten húzták ki a fogam és egyáltalán nem fájt. Kellemetlen volt az tény, de nem fájt! Üdv: Gyuszi, 20
2010. aug. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Pont tegnap voltam foghúzáson.A felső bal bölcsességfogamat húzták ki.Azt hittem beszarok.Úgy éreztem semmit nem ér a fájdalomcsillapító.De mondjuk az egész kb. 1 percig tartott.Bele gondolok hogy előtte 1 hétig szenvedtem, aludni se tudtam.

Viszont alul jobb oldalt szájsebész szedte ki a fogam.A beavatkozás közben nem éreztem semmit.Na de utána!!!

2010. dec. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 MotorosRoy válasza:

Sziasztok!

Nekem mindig az egyetlen félelmem volt a fogorvos és a szájsebész.

5évig nem voltam fogidokinál,mert sosem kaptam érzéstelenítőt,mult7en elmentem kaptam érzéstelenítőt meg sem éreztem ahogy 1 mozdulattal 2 fogamat kipenderítette.

Most viszont mennem kell majd szájsebészetre,csak hétfőn tudok bemenni,sajnos.

Véleményem az hogy aki több napig húzza - halassza a dolgot annak fáj ha van érzéstelenítő,ha nincs,mivel szarig be van gyulladva.Aki 1ből elmegy annak pedig nem fáj.

Nekem bölcsességfogamat szedik ki a szájsebészeten,remélem nem vésik hanem húzzák,és hogy nem fog fájni,mert sírógörcsöt kapok ott a székbe mint 1 fos 3éves gyerek :S

Igaz az ,hogy ha bölcsességfogat szednek ki szájsebészeten ,akkor 2 napig benn kell maradni?

2010. dec. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.Nekem is szájsebészeten szedték ki az egyik bölcsességfogam.És nem sima húzás volt hanem fúrták faragták.De nem kellett bent maradnom.
2010. dec. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!