Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Most mit csináljak a fogammal?

Most mit csináljak a fogammal?

Figyelt kérdés

Fogszabályzós voltam, de már kb másfél éve levették a fogszabimat és kaptam egy belső ívet, szóval nem éjszakai fogszabályzót, hanem olyat ami mindig rajtam van.

Eddig semmi gond nem volt vele, tök szerettem minden.


De az előbb reggeliztem és úgy érzem hogy elmozdult a felső ívem! Megnézem tükörbe és tényleg lecsúszott!

Nem tudom, mit csináljak. Orvoshoz most semmiképp nem tudok elmenni, jövőhét érettségi.

Nagyon félek, mi van ha pont akkor fog leesni az egész? Hétfőn kezdünk. A másik szerintetek ha így ahogy most elmozdult, elmozdulhatnak a fogaim is? Írjatok!


2011. jún. 17. 09:00
 1/1 anonim válasza:
Nekem rendes rögzített fogszabályzóm van és ha valami miatt megütöm a számat egyből belenézek a tükörbe hogy van e rajta valami elváltozás. (eddig nem volt). Szerintem ha rosszul van fölrakva vagy el van csúszva akkor árthat a fogaidnak. Azt javaslom hogy menj el dokihoz! Vedd fel fülhallgatóra az anyagot amit tanulnod kell és miközben mész tudod tanulni.: )
2011. jún. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!