Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szőlőzsír függőségről hogyan...

Szőlőzsír függőségről hogyan lehetne leszokni? :S

Figyelt kérdés
Szedtem egy gyógyszert 1,5 évig (Sotret) ami miatt folyton kiszáradt a szám és szőlőzsírral kellett kennem minden evés ivás stb után. Előtte sosem használtam, mert nem volt ilyen gondom. Most viszont már 1 éve nem szedem a gyógyszert és nem tudom abbahagyni a kenegetést. Bármit csinálok amitől lemegy a számról azonnal be kell kennem, mert másodpercek alatt kínzó szárazság érzés tör rám és semmi másra nem tudok koncentrálni. Bárhová megyek első dolgom ellenőrizni hogy van-e nálam szőlőzsír, mert egy órát nem bírok ki nélküle. Hogyan tudnék leszokni ? :S
2011. máj. 26. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem értem miért kellene leszokni róla? Egy igényes és ápolt ember mindég használja. Én is egy életen át használom. Ha több folyadékot iszol, valamelyest tudod csökkenteni s szárazság érzését.
2011. máj. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az oké hogy valaki bekeni naponta 1-2szer. De én már konkrétan nem tudok meglenni nélküle. El sem tudom képzelni mi lenne ha egyszer otthon hagynám. Ha pl evésnél letörlődik a számról 1 perc múlva annyira ki van száradva amilyet egészséges ember szerintem még nem érzett és elképzelni sem tud... Ez így nincs rendjén, ezért kellene leszoknom.
2011. máj. 26. 20:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Hagyd abba mert a szölözsírtól szárad ki, szóval ha jobban kened jobban kiszárad tőle mert olyan anyagok vannak benne...amúgy én is épp a leszokással küzdök de szerencsére elhagytam mind az 5-öt úgyhogy ha akarnám sem tudnám bekenni.
2013. jan. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!