Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mivel tudom elmulasztani a...

Mivel tudom elmulasztani a daganatot az ínyemen?

Figyelt kérdés
Szóval lehetséges hogy csikorgatom a fogamat éjszaka alvás közben. Ezt abból gondolom hogy körbe az arcom belsejében, indulva a rágó fogak felett az állam feletti íny részen át a másik oldalon levő rágó fogakhoz megérkezve furcsa vastagabb bőr csík keletkezett. Hogy mióta van ott, azt nem tudom, elég rég együtt élek ezzel. Néha sajnos rágásnál ráharapok, de azért nem is foglalkoztam ezzel az egésszel, mert nem igazán zavart. Egészen mostanáig. A bal oldali íny részre ráharaptam, de elég durván. Ettől kicsit ott bent feldagadt. Kívülről nem látszik. És napok óta kezelem és kenem ilyen mentolos 8 ezer Ft-os olajjal. De mintha nem akarna javulni. Néha bekapok 1 Cataflam-ot, mert gondoltam gyulladás csökkentő hatása is van, de semmit se használt. Egyébként a fájdalmat se mulasztotta el. És elég kellemetlen ez az egész, mert nem tudok rendesen enni. Fogorvoshoz meg csak szerdán tudok menni leghamarabb. Nincs valami ötletetek, hogy hogyan lehetne meggyógyítani az ínyemet?
2011. máj. 15. 18:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Miből gondoltad, hogy a 8000.- ft-os olaj kell rá? Mihamarább menjél orvoshoz, és addig is imádkozzál, hogy semmi komolyabb ne legyen ott.
2011. máj. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az volt itthon. Drága mentolos svájci cucc! :)
2011. máj. 15. 18:49
 3/3 anonim ***** válasza:
valahogy csak kibirod szerdáig. kend azzal a krémmel, meg hogyha van szájviz, akkor öblögess vele többször
2011. máj. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!