Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nagyon fáj a fogam, mit...

Nagyon fáj a fogam, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tegnap este óta nagyon megfájdult a fogam, borzalmas. Azt hittem reggelre elmúlik de még mindig fáj, már vettem fájdalom csillapítót is de nem működik, már szinte kibírhatatlan. Orvos viszont csak Hétfőtől rendel, mit csináljak?
2011. máj. 14. 13:49
 1/3 anonim ***** válasza:

pálinka?

erős fájdalomcsillapító pl cataflam?

vagy ügyelet....


így nem lehet semmit csinálni, se aludni stb.szerintem slattyogj el a legközelebbi ügyeletre...

2011. máj. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne vegyél be sok fájdalomcsillapítót, egy az hogy nem is hat, kettő rosszul leszel tőle. Bírd ki, jobbat nem tudsz. És menj ügyeletre, de ha nem a saját városodban van, elképzelhető, hogy fizetni kell érte.
2011. máj. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Itt nincs ügyelet városba meg nem könnyű bejutni és azt se tudom hol van ott az ügyelet. Próbáltam gyógyszereket, de semmi se hat. Már nagyon fáradt vagyok, de ahogy próbálnék pihenni egyből elkezd őrületesen fájni.
2011. máj. 14. 21:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!