Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foogszabááályzóóó. A fogorvoso...

Foogszabááályzóóó. A fogorvosom minden napi fogaszbályzót írt fel nekem. Menyyiibe kerül?

Figyelt kérdés
De én nem szertnék olyan csúnya ezüstöt. És nem tudjátok mennyibe kerülne egy olyan fehér azaz láthatatlan fogszabályzó??
2011. máj. 14. 11:45
 1/4 anonim válasza:
miért nem kérdezted meg a fogorvosodat mennyibe kerül nála? ez mindenkinél más, nekem annó 200e volt de gondolom most már jóval drágább
2011. máj. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az enyém 60e Ft volt kb tb-vel. Az átlátszó gondolom drágább, de szerintem szarul néz ki. Volt egy ismerősömnek, de inkább sárgára emlékeztetett mint fehérre, szóval szerintem nem valami gusztusos. Am a mindennapi fogszabályzót állandónak hívják, és azt sem igazán értem mit keres ez a gyermekvállalás nevelés, babák témakörbe...
2011. máj. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

mindenkinél más az ára. nekem alsó-felső 80volt.

de hogyha maszeknál csinálod akár 200 is lehet.


de ha porcelánt szeretnél akkor maszeknál lehet hogy 400.

máshol pedig vagy 200. ez változó.


de a porcelán nem olyan jó mivel jobban kiáll, nem simul rá a fogadra, nem tapad úgy oda..


fémben szerintem az ujfajta önligirozos sokkal jobb, mivel kb fele akkora mint a régi, nem kell szines gumigyűrű, gyorsabb, és kb 1-1,5 évig kell hordani

2011. máj. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

nem tudom mit keres a gyerkvállalás kategóriába .. passz

és köszi a válaszokat

2011. máj. 15. 12:44

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!