Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Milyen a "gyors fogszabályzó"?...

Milyen a "gyors fogszabályzó"? Az én fogamra is jó lehet?

Figyelt kérdés

A fogaimra rférne egy fogszabályzás,de nem szeretnék ragasztottat hordani.Találtam egy olyan fogszabályzott,ami bármikor kivehető.

Nektek erről mi a véleményetek? [link]


És az én fogamra jó lehet? Csak az első négy felsőfogammal van gondom.A fogaim között rés van.És az egyik fogam be is van fordulva...


A válaszokat előre is köszönöm!


2011. máj. 14. 08:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt is hordani kell napi 20-22 órán keresztül! Tehát a napi 24 órából max. 2-4 órát veheted ki, és azt is az étkezések idejére kell időzíteni. Neme veheted ki, amikor csak akarod, annyi időre, amennyire akarod, mert úgy nincs semmi értelme a fogszabályzónak. Szóval semmivel sem jobb, mint a ragasztott, csak jóval drágább. Azt meg nem kell elhinni, hogy csupán néhány hét alatt tökéletes, szabályos fogsort eredményez. Ilyen nincs!
2011. máj. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

az első 4 fogaddal van probléma, attol még az egész fogsorodat át kell rendezni, hogy beférjanek, főleg ami el van fordulva..


ha az a baj hogy látszik, akkor csináltass belülre!

2011. máj. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nincs olyan hogy pár hét alatt tökéletes fogaid lesznek..az Inspire Ice ragasztott fogszabályzó..és csak az ívek látszódnak..a Brackettek felveszik a fogszínét..a ragasztott fogszabályzó sokkal esztétikusab..szebbek lesznek vele a fogaid ;)
2011. aug. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!