Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Büdös a szám. Mit tegyek?

Büdös a szám. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 8. 00:41
 1/8 anonim válasza:
39%
moss fogat?
2011. máj. 8. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
34%
moss fogat!
2011. máj. 8. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
44%
moss fogat.
2011. máj. 8. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyetek ilyenek! Lehet bármi miatt. Lehet, hogy a kedves kérdező gyakrabban mos fogat mint ti, mégis ez a panasza.

Lehet, hogy valamelyik fogad rossz és annak jön a szaga. Lehet, hogy a gyomroddal van valami (ehhez a részéhez annyira nem értek, hogy inkább nem mondok semmit, majd talán valaki meg tudja mondani neked)

Lehet, hogy megfázott a torkod, begyulladt és annak jön a szaga.

Cukorbetegség is lehet ha kifejezetten kénes illatú (bocsánat, hogy ha hülyeséget beszélek).

Vizsgáld meg a fogaidat és a torkodat, ha nem azokkal van a gond akkor szerintem csak egy orvos mondhatja meg, hogy mi a baj. Addig tiktak és rágó segíthet szerintem :)

2011. máj. 8. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Lehet, hogy a gyomroddal van valami (ehhez a részéhez annyira nem értek, hogy inkább nem mondok semmit, majd talán valaki meg tudja mondani neked)"


GOR, azaz gasztro-özofágiális reflux. Visszafolyás a gyomorból a nyelőcsőbe. Amikor a gasztro-enterológiai osztályon dolgoztam a Heim Pálban, elég gyakori volt a gyerekek között.

2011. máj. 8. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha rendszeresen fogat mosol és mégis kellemetlen szagú, akkor valami nincs rendben a szervezeteddel. AHogy az előző is leírta igen sokmindentől lehet.
2011. máj. 8. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
és a gor-ral mit lehet tenni?
2011. máj. 9. 23:51
 8/8 anonim válasza:
sztem rosszul zár a gyomorszájad.. szokott feljönni a gyomorsavad?? ha igen,akkor valoszínű, hogy attól...
2011. máj. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!