Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fehér büdös darabok!? .

Fehér büdös darabok!? .

Figyelt kérdés

Hali.

pár hete ilyen furcsa dolgokat köhögök ki a torkomból. de nem mindig.. sőt ritkán, inkább így mondom. Mikor futok pl, akkor is érzem ezt a "bűz" féleséget amikor az orromon fujom ki a levegőt. na de a lényeg az hogy néha felköhögök egy ilyen kis darabot ( fehér ) és ha szétnyomom akkor ilyen nagyon büdös.. Valaki tudna segíteni ebben hogy mi a fene lehet ez ?? Eddig még nem volt ilyen. Amúgy nagyon ritka de azért néha felkrácsolok 1-et ??!! O__o?


2011. máj. 6. 13:56
 1/7 Tinker Bell ***** válasza:
0%
Ezek félig megkövesedett lepedékdarabok. A hátsó fogaid mögül jönnek. Jelentkezz be a fogorvosodhoz és fogkőmentesíti a szádat, mellette alaposabban moss fogat.
2011. máj. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valami ételdarab megakadhatott a nyelőcsövednél,vagy a gyomorszájad nem zár rendesen. Ilyen van. Ha túl gyakori, és esetleg még refluxod is van gyakran (büfögéskor visszajön a sav-étel kombo),érdemes kivizsgáltatni,nincs-e nyelőcső tágulatod, vagy gyomorszűkületed.
2011. máj. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én azt hallottam hogy valami gombaféle...
2011. máj. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Oh, köszi a válaszokat.

szerintem az nem lehet hogy a fogamtól, mert most voltam fogorvosnál és ő azért megnézte a fogaimat. Amúgy meg még olvastam és láttam hogy másnak is van ilyen.

2011. máj. 6. 15:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Jaja, ha van mandulád, akkor az mandulakő. Nekem is volt, ugyanez mint neked, de kivették a mandulámat, és elmúlt.
2011. máj. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És ez káros? Amúgy jah van mandulám. És ezt mindenképpen kiveszik, vagy hagyni nem szabad?
2011. máj. 6. 16:51
 7/7 anonim válasza:

Nézd meg ezt az oldalt:


[link]


Hogy ki kell-e vetetni a manduládat az egyáltalán nem biztos. Az enyémet kivették, mert szívritmus zavaraim voltak és gyakran váladékozott, de most így utólag visszagondolva nem biztos, hogy jó ötlet volt. Később okozhat némi kellemetlenséget az is ha nincs mandulád hiszen nem véletlenül teremtette azt oda a természet... nekem pl. most egyből a hörgőim kapnak be minden fertőzést, nincs védőbástya...

2011. máj. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!